Nacházíte se zde: Úvod » Dočasné uzavření obchodů

Dočasné uzavření obchodů

Vážení zákazníci,

na základě nařízení vlády České republiky č. 194 ze dne 12. března 2020 o vyhlášení nouzového stavu a č. 211 ze dne 14. března 2020 o přijetí krizového opatření jsme museli omezit chod některých obchodů na Tesco pasážích.

  • Od 25. března je čas mezi 8:00 – 10:00 vyhrazen v maloobchodních prodejnách potravin, hygienického zboží, kosmetiky a jiného drogistického zboží seniorům nad 65 let. Výjimku mají majitelé a zaměstnanci prodejny a dále držitelé průkazu ZTP/P starší 50 let a jejich doprovod.
  • Od 14. března od 6:00 hodin do 1. dubna do 6:00 hodin jsou uzavřené obchody a služby s výjimkou prodeje potravin, pohonných hmot, paliv, hygienického zboží, kosmetiky a jiného drogistického zboží, lékárny a výdejny zdravotnických prostředků, malých domácích zvířat, krmiva a další potřeb pro zvířata, brýlí, kontaktních čoček a souvisejícího zboží, novin a časopisů, tabákových výrobků, služeb prádelen a čistíren a prodeje přes internet.
  • Od 14. března od 6:00 hodin do 1. dubna do 6:00 hodin jsou uzavřena stravovací zařízení.
  • Od 13. března od 6:00 hodin do odvolání jsou uzavřeny posilovny, solária, sauny, zábavní zařízení a wellness.

Naši zaměstnanci i provozovatelé obchodních jednotek jsou důsledně informováni o doporučených postupech k prevenci a dodržování hygienických zásad, jak se chránit a jak postupovat v případě onemocnění či podezření na jeho výskyt..

Samozřejmostí je zvýšení frekvence úklidu a desinfekce společných prostor.

Děkujeme za pochopení.

Nahoru