Nacházíte se zde: Úvod » Novinky » OKAY otevírá další prodejnu nábytku a elektra. Tentokrát v Děčíně.

OKAY otevírá další prodejnu nábytku a elektra. Tentokrát v Děčíně.

V děčínském hypermarketu Tesco se otevírá 11. února nová prodejna OKAY s širokým sortimentem elektra a nábytku.
OKAY otevírá další prodejnu nábytku a elektra. Tentokrát v Děčíně.

Přímo v prostoru hypermarketu Tesco v Děčíně mohou zákazníci od 11. 2. nakoupit kvalitní nábytek a elektro během jediné návštěvy. OKAY zde na prostoru 1157 m2 otevírá prodejnu, která spojuje nabídku elektrospotřebičů a moderního nábytku a vychází tak vstříc nejen zákazníkům, kteří chtějí vybavit byt rychle, pohodlně a s pokročilými službami.

V expozicích nové prodejny jsou k vyzkoušení sedačky, postele, kuchyně a další nábytek, spolu s ověřenými elektrospotřebiči světových značek. Nabídka sleduje současné nábytkové trendy a nejnovější technologie. Odborný personál prodejny je navíc připraven poradit a doporučit zákazníkům to nejvýhodnější řešení – může předvést jednotlivé produkty a nabídnout jejich alternativy, či doporučit některou z možností dopravy, montáž nebo třeba i splátkový program.

„Jsem rád, že další novou prodejnu OKAY otevíráme právě v Děčíně. Máme zde dobré renomé a také své zákazníky, kterým nyní můžeme nabídnout nákup v úplně nových prostorách,“ svěřil se vedoucí prodejny Josef Vejražka. A dodává: „naše zkušenosti z jiných měst potvrzují, že spojení elektra a nábytku je pro řadu lidí velmi atraktivní. A to nejen pro ty, kteří si právě zařizují byt.“

Zaváděcí ceny v novém

Pro všechny zákazníky nové prodejny připravilo OKAY výhodné zaváděcí ceny. Vybrat si mohou z celé řady sortimentu nábytku: prostorné i menší sedačky, postele všech standardních rozměrů, matrace s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi, ale například i tzv. blokové kuchyně, které jsou připraveny pro okamžitou montáž. Zaváděcí ceny jsou nastaveny také u mnoha elektrospotřebičů, ať už jde o elektro do kuchyně, televizory či třeba žádané pračky se sušičkou.

„Abychom podpořili prodej a dali o sobě vědět novým zákazníkům, snížili jsme ceny u řady výrobků. Pro děčínské je to ideální příležitost nakoupit si elektro nebo si vybavit byt novým nábytkem ještě výhodněji,“ pokračuje Vejražka. „To samozřejmě můžeme doplnit o perfektní servis, ať už jde o dopravu až do bytu, profesionální montáž nebo třeba výhodný nákup na splátky podle možností konkrétního zákazníka. Na prodejně máme skvělý tým odborníků, kteří umí vždy poradit.“

Nová děčínská prodejna OKAY patří k nejmodernějším v regionu a sleduje světové trendy nákupu elektra a nábytku. Její otevírací doba je shodná s otevírací dobou hypermarketu Tesco. Nakoupit nábytek a elektro lze každý den od 8 do 20 hodin.


Zpět na přehled

Nahoru