Nacházíte se zde: Úvod » Novinky » OKAY otevírá nové prodejny nábytku a elektra

OKAY otevírá nové prodejny nábytku a elektra

V pasážích Tesco se otevírají další z nových prodejen OKAY – největšího českého prodejce elektra a nábytku.

PRODEJNA MOST

 

Řadu nových prodejen OKAY spojujících nabídku elektra a nábytku rozšíří počátkem dubna další, tentokrát v prostorách mosteckého hypermarketu Tesco. Možnost vybavení bytu kvalitním nábytkem a elektrospotřebiči je opět o něco jednodušší.

„Naše nová prodejna přímo v mosteckém hypermarketu Tesco nabízí na ploše 1000 m2 možnost pořídit elektro i nábytek na jediném místě a při jednom nákupu. Z reakcí víme, že tento model je pro naše zákazníky velmi atraktivní a hojně ho využívají,“ říká vedoucí nové prodejny Tomáš Krym. A pokračuje: „Všechen náš personál je vyškolen k tomu, aby dokázal zákazníkovi pomoci s výběrem, doporučit alternativy a nabídnout i doplňkové služby, jako je například prémiová doprava či montáž nábytku. A totéž platí i pro on-line nákup na okay.cz, kde se umíme se zákazníkem spojit prostřednictvím videohovoru a vyřešit s ním vše, co je potřeba.“

Rozloha prodejny umožňuje vystavení těch nejžádanějších sedaček, postelí, blokových kuchyní a dalšího nábytku, stejně jako velkých i malých domácích spotřebičů, televizorů a jiného elektra, které OKAY prodává už více než 25 let a to za trvale nejnižší ceny na českém trhu.

Zaváděcí ceny až do 25. dubna

Zákazníci nové mostecké prodejny OKAY mají navíc možnost využít až do 25. 4. výhodných zaváděcích cen elektra i nábytku„U řady výrobků jsme dočasně snížili cenu, takže naši zákazníci můžou nakoupit nejen rychle, ale také ještě výhodněji,“ prozradil Tomáš Krym a dodává: „V akční nabídce jsou nejen velmi žádané sedačky a postele, ale také kuchyně, nábytek do předsíní či pracoven. Mezi elektrem za zaváděcí ceny lze najít televizory, pračky, sušičky, lednice ale také například malé kuchyňské spotřebiče.“

V prodejně OKAY v hypermarketu Tesco na Rudolické ulici i na webu okay.cz lze spolu s elektrem a nábytkem jednoduše vybrat i doplňkové služby – dopravu s výnosem, montáž, odvoz a ekologickou likvidaci starého nábytku nebo například výhodný splátkový program přesně na míru. Odborný personál prodejny je připraven pomoci i telefonicky na čísle 601 295 140. Otevírací doba je každý den od 8 do 20 hodin.

 

PRODEJNA DĚČÍN

 

Přímo v prostoru hypermarketu Tesco v Děčíně mohou zákazníci od 11. 2. nakoupit kvalitní nábytek a elektro během jediné návštěvy. OKAY zde na prostoru 1157 m2 otevírá prodejnu, která spojuje nabídku elektrospotřebičů a moderního nábytku a vychází tak vstříc nejen zákazníkům, kteří chtějí vybavit byt rychle, pohodlně a s pokročilými službami.

V expozicích nové prodejny jsou k vyzkoušení sedačky, postele, kuchyně a další nábytek, spolu s ověřenými elektrospotřebiči světových značek. Nabídka sleduje současné nábytkové trendy a nejnovější technologie. Odborný personál prodejny je navíc připraven poradit a doporučit zákazníkům to nejvýhodnější řešení – může předvést jednotlivé produkty a nabídnout jejich alternativy, či doporučit některou z možností dopravy, montáž nebo třeba i splátkový program.

„Jsem rád, že další novou prodejnu OKAY otevíráme právě v Děčíně. Máme zde dobré renomé a také své zákazníky, kterým nyní můžeme nabídnout nákup v úplně nových prostorách,“ svěřil se vedoucí prodejny Josef Vejražka. A dodává: „naše zkušenosti z jiných měst potvrzují, že spojení elektra a nábytku je pro řadu lidí velmi atraktivní. A to nejen pro ty, kteří si právě zařizují byt.“

Zaváděcí ceny v novém

Pro všechny zákazníky nové prodejny připravilo OKAY výhodné zaváděcí ceny. Vybrat si mohou z celé řady sortimentu nábytku: prostorné i menší sedačky, postele všech standardních rozměrů, matrace s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi, ale například i tzv. blokové kuchyně, které jsou připraveny pro okamžitou montáž. Zaváděcí ceny jsou nastaveny také u mnoha elektrospotřebičů, ať už jde o elektro do kuchyně, televizory či třeba žádané pračky se sušičkou.

„Abychom podpořili prodej a dali o sobě vědět novým zákazníkům, snížili jsme ceny u řady výrobků. Pro děčínské je to ideální příležitost nakoupit si elektro nebo si vybavit byt novým nábytkem ještě výhodněji,“ pokračuje Vejražka. „To samozřejmě můžeme doplnit o perfektní servis, ať už jde o dopravu až do bytu, profesionální montáž nebo třeba výhodný nákup na splátky podle možností konkrétního zákazníka. Na prodejně máme skvělý tým odborníků, kteří umí vždy poradit.“

Nová děčínská prodejna OKAY patří k nejmodernějším v regionu a sleduje světové trendy nákupu elektra a nábytku. Její otevírací doba je shodná s otevírací dobou hypermarketu Tesco. Nakoupit nábytek a elektro lze každý den od 8 do 20 hodin.

PRODEJNA OSTRAVA

 

Expanze moderních prodejen OKAY, nabízejících elektro i nábytek na jednom místě, pokračuje. V Ostravě Hrabové se v prostorách Tesco Extra na ulici Prodloužená otevírá jedinečná možnost pořídit vybavení bytu rychle a pohodlně a s využitím pokročilých služeb.

V nových expozicích stojí na ploše přes 1360 m2 vedle sedaček, postelí, kuchyní a dalšího nábytku také elektrospotřebiče světových výrobců. Celá nabídka odráží aktuální nábytkové trendy a nejnovější technologie a zákazníkům je k dispozici za trvale nejnižší ceny na trhu.

„Jsem rád, že po nových prodejnách v Českých Budějovicích a Děčíně můžeme koncept spojení nábytku a elektra představit také našim ostravským zákazníkům. OKAY má v tomto regionu dlouhou tradici a jsem přesvědčen, že i zde v Hrabové si nás najdou – ostatně otevíráme ve velmi atraktivních prostorách,“ říká o své prodejně její vedoucí  Martin Friedrich. „Náš odborný personál je připraven poradit a doporučit zákazníkům to nejvhodnější řešení a to nejen přímo na prodejně – prostřednictvím naší nové on-line služby významně rozšiřujeme i možnosti nákupu nábytku na e-shopu.“

Zaváděcí ceny pro všechny

Až do 4. dubna mohou zákazníci v nové ostravské prodejně OKAY nakoupit nábytek i elektro za výrazně snížené akční ceny„U mnoha výrobků jsme nastavili nové nižší cenovky. Zaváděcí ceny jsou až do Velikonoc připraveny pro všechny, kdo si chce pořídit nový nábytek do obývacího pokoje, ložnice nebo třeba kuchyně, ale samozřejmě také elektrospotřebiče, které prodáváme už více než čtvrt století,“ dodává Friedrich.

Personál prodejny pomůže nejen s výběrem, ale dokáže také odborně navrhnout alternativy podle přání a potřeb každého zákazníka. „Zakládáme si na osobním přístupu, a proto se velmi těšíme, až skončí období zavřených prodejen. Do té doby fungujeme především jako výdejna on-line objednávek a děláme podporu nákupu přes e-shop okay.cz,“ připomíná Martin Friedrich. 

V nové prodejně OKAY lze přímo objednat některou z možností dopravy, montáž, odvoz starého nábytku a jeho ekologickou likvidaci nebo třeba i splátkový program. Její otevírací doba je shodná s provozem Tesco Extra – nakoupit nábytek a elektro tak můžete každý den od 8 do 20 hodin.


Zpět na přehled

Nahoru