Nacházíte se zde: Úvod » Novinky » OKAY otevírá v Hradci Králové další prodejnu nábytku a elektra

OKAY otevírá v Hradci Králové další prodejnu nábytku a elektra

Největší prodejce elektra a nábytku otevírá 9. září v prostorách hypermarketu Tesco další z nových prodejen.
OKAY otevírá v Hradci Králové další prodejnu nábytku a elektra

V hradeckém hypermarketu Tesco na Rašínově třídě přivítá ve čtvrtek 9. 9. své první zákazníky nová prodejna OKAY. Nabídne jim jedinečné propojení nabídky kvalitního nábytku a elektrospotřebičů a k tomu i něco navíc.

„Jsme rádi, že novou prodejnu otevíráme právě zde v Hradci Králové. Bude to vedle té na Pilnáčkově ulici u Kauflandu už druhá možnost nabídnout místním možnost pořídit elektro a nábytek při jednom nákupu,“ říká vedoucí nové prodejny David Stoklas. A dodává: „Zde v Tescu to navíc bude v úplně nové moderní expozici a na ploše celých 1100 m2. Naši zákazníci si propojení prodeje nábytku a elektra velmi oblíbili a to nejen ti, kteří si zařizují nový byt.“

Rozloha nové prodejny umožňuje vystavení těch nejžádanějších sedaček, postelí, kuchyní a dalšího nábytku, stejně jako velkých domácích elektrospotřebičů, ve kterých OKAY hraje na českém trhu už více než 26 let prim. Spolu s nimi si ale mohou zákazníci pořídit i další elektro, především ze sortimentu velké bílé techniky, a to za trvale nejnižší ceny na českém trhu.

Exkluzivní zaváděcí ceny pro nové zákazníky

Všichni zákazníci nové hradecké prodejny OKAY dostanou až do konce září jedinečnou šanci nakoupit elektro a nábytek za výhodné zaváděcí ceny. „U příležitosti otevření prodejny jsme snížili ceny u celé řady výrobků z oblasti nábytku i elektra. Na své si tedy přijdou opravdu všichni a můžu zaručit, že odejdou spokojeni oni i jejich peněženky,“ slibuje s úsměvem Stoklas a zve nové zákazníky do expozice nejžádanějších sedaček, postelí a kuchyní.

V prodejně OKAY v hypermarketu Tesco na Rašínově třídě v Hradci Králové bude od 9. září možné spolu s elektrem a nábytkem jednoduše vybrat i z široké nabídky doplňkových služeb, od dopravy s vynesením do patra a montáží nábytku přes odvoz a ekologickou likvidaci starého nábytku až po výhodný splátkový program, který si každý zákazník může nastavit přesně na míru. Mezi zákazníky stále oblíbenější je doprava veškerého nábytku zdarma a zejména unikátní možnost jeho důkladného vyzkoušení po dobu 30 dnů v pohodlí domova. Chloubou prodejen OKAY je pak samozřejmě i odborný personál, který dokáže nejen pomoci s výběrem, ale také nabídnout alternativní produkty. Nová hradecká prodejna OKAY je otevřena každý den od 8 do 20 hodin.


Zpět na přehled

Nahoru