Nacházíte se zde: Úvod » Novinky » OKAY otevírá největší prodejnu nábytku a elektra v Českých Budějovicích

OKAY otevírá největší prodejnu nábytku a elektra v Českých Budějovicích

V českobudějovickém hypermarketu Tesco se 10. prosince otevírá nová prodejna OKAY s širokým sortimentem elektra a nábytku.
OKAY otevírá největší prodejnu nábytku a elektra v Českých Budějovicích

Přímo v prostorách hypermarketu Tesco v Českých Budějovicích mohou zákazníci od 10. 12. pořídit kvalitní nábytek a elektro během jediného nákupu. Svou novou prodejnu o ploše téměř 1500 m2 zde otevírá OKAY – průkopník spojení nabídky elektrospotřebičů a kvalitního nábytku.

V expozicích jsou k vyzkoušení sedačky, postele, kuchyně i další nábytek a pochopitelně také elektrospotřebiče světových značek. Vyškolený personál prodejny je připraven poradit i doporučit zákazníkům nejvýhodnější řešení, předvést jednotlivé produkty a nabídnout některou z možností dopravy, montáž nebo třeba výhodný splátkový program.

„Otevření prodejny přímo uvnitř hypermarketu Tesco je další z cest, jak se přiblížit našim zákazníkům. Ze zkušenosti víme, že spojení elektra a nábytku funguje velmi dobře a jsme rádi, že oběma těmto skupinám výrobků zde můžeme věnovat takto důstojný prostor,“ říká vedoucí nové prodejny OKAY Jan Bělík.

Výhodné zaváděcí ceny

Až do Štědrého dne je možné přímo v nové prodejně vybrat a nakoupit nábytek – od oblíbených postelí typu boxspring, přes sedací soupravy a blokové kuchyně až k nejrůznějším doplňkům – za výhodné zaváděcí ceny. Akční cenovky má také celá řada elektra: kuchyňské elektrospotřebiče, televizory nebo třeba lednice či velmi žádané pračky se sušičkou.

Konečně mají zákazníci z Českých Budějovic a okolí adekvátní náhradu za oblíbenou prodejnu JENA Nábytek na Strakonické, která byla před časem zrušena. V OKAY si mohou nový nábytek vybrat a důkladně prohlédnout, poradit se a nechat si ho doručit až do bytu včetně profesionální montáže.

„Jsme rádi, že můžeme českobudějovickým už před Vánoci představit takto širokou nabídku v nové prodejně. Těšíme se, že jim budeme moci v této nelehké době nákupy dárků zpříjemnit,“ uzavírá Bělík.

Otevírací doba nové prodejny OKAY je shodná s otevírací dobou hypermarketu Tesco. Nakoupit nábytek a elektro můžete každý den od 6 do 22 hodin.


Zpět na přehled

Nahoru